Yönetim Mesajı

Değerli paydaşlarımız, kıymetli iş ortaklarımız ve çalışanlarımız,

2020 yılı, tüm ülkeler, toplumlar, şirketler ve tüketiciler için büyük dönüşümleri de beraberinde getirdi. COVID-19 pandemisinin gölgesinde geçen bu dönemde, tüm dünya ülkelerinin büyük sıkıntılar yaşadığını görürken Türkiye’de de bu pandeminin etkilerini ciddi biçimde hissettik.

Ülkemizde ilk vakanın görüldüğü günden itibaren, her sektörde olduğu gibi yemek organizasyon ve temizlik sektöründe de dengelerin değiştiği, doğal ve hijyen kavramlarının ön plana çıktığı, tüketici güveninin gerilediği bir dönemden geçildi.

Tam da böyle bir dönemin başlangıcı 2020 yılında…

Duru Yemek Organizasyon ve Temizlik A.Ş. olarak;

Doğa ve insandan aldığımız ilham, saflık, temizlik ilkemiz ve sağlık koşullarına uygunluk anlayışımızı ön planda tutarak ‘’Tarladan mutfağa, lezzetin en sağlıklı hali’’ sloganımızla yola çıktık.

Çiftçilerimizin emek verdiği ürünlerle yemek üretimini klasik uygulamalardan çıkarıp sizlere sunma bilinciyle yaptığımız bu başlangıçtan itibaren hikâyemiz de, ülkemizde öncü ve değerli olan belli başlı eğitim kurumlarının öğrenci ve eğitim kadrosu, spor kulüplerimiz, büyüklü küçüklü özel - kamu kurum ve kuruluşu referanslarımızda yerlerini aldılar.

Hizmet verdiğimiz tüm alanlarda sektöründe uzun yıllar deneyime sahip, tamamen profesyonel kadromuza duyduğumuz güven, pratik çözüm önerilerimiz, müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımız, doğala, emeğe ve yaratıcılığa verdiğimiz değer ile sektörde fark yaratmayı ve ülkemizin sayılı firmalarından biri olmayı hedeflemekteyiz.

Bu kadar kısa süre içerisinde siz paydaşlarımızın sağladığı katkı ve kazanmış olduğumuz güven için hepinize teşekkürü bir borç biliriz.


DURU GRUP YEMEK TEMİZLİK VE ORGANİZASYON A.Ş.

Şirket Müdürü

Av.Kemal Kambak